Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuálně

 

Příspěvky

Turnaj v boccii

16. 5. 2018

Přátelské a  sportovní setkání  členů čtyř Rosek

 

Rekondice Kadlcův mlýn 2018

16. 5. 2018

Setkání s ROSKOU  je pro mě zcela nová zkušenost, proto se chci podělit o svoje dojmy. První kontakt o organizaci sdružující pacienty s RS v Brně a okolí jsem získala ze zvědavosti na březnové akci MaRS v Brně (Maraton s roztroušenou sklerózou – cvičení na více místech v ČR), dále jsem začala navštěvovat jejich pravidelné pondělní cvičení a tam přišla nabídka od Majky zúčastnit se rekondičního pobytu Rosky Brno–město v Líšni.

 

Výletní plavba lodí

9. 5. 2018

Světový den RS

 

pozvánka na klub - květen 2018

9. 5. 2018

POZVÁNKA NA  KLUBOVÉ  SETKÁNÍ

Klubové setkání Unie ROSKA – reg.org. Roska Brno–město, z.p.s. se koná 16. května  2018.

 

MaRS 2018

8. 3. 2018

MaRS počtvrté v Brně

Maratón s roztroušenou sklerózou je tradiční akce nadačního fondu Impuls, která již sedmým rokem naplní první březnový víkend posilovny a tělocvičny po celé České republice, aby si nejen lidé s tímto neurologickým onemocněním, ale také jejich rodinní příslušníci a přátelé připomněli, že pravidelný pohyb je pro udržení dobrého zdravotního stavu opravdu důležitý

 

Co je iBoccia

21. 2. 2018

Na 1. sportovních hrách – Roskiádě loni v Nymburku nás nadchla iBoccia, se kterou nás seznámili roskaři z Písku. Díky sponzorskému daru od Synthonu jsme zakoupili  dvě sady míčků i příslušenství a hned  jsme si  zahráli na rekondici ve Vískách. A fakt nás to začalo bavit.  Nyní jsme se domluvili na Kociánce, že se za nimi dle možností 1x měsíčně zajdeme podívat na jejich trénink a si trochu zahrát.  Jsme rádi za každou jejich radu.

 

Ples Králova Pole

21. 2. 2018

Nemusíme tančit celý večer, ale rádi se sejdeme při společné akci. Pobavíme se, zazpíváme si.

 

Znám své léky - internetová poradna

5. 6. 2014