Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuálně

 

Příspěvky

Abilympiáda SZSM 2018

14. 6. 2018

aneb Jak jsme se vydali na dálný východ

 

Rozsviťme Brno

14. 6. 2018

Sázení slunečnic upozornilo na roztroušenou sklerózu 

 

Roska Brno – město využila pozvání zúčastnit se veletrhu neziskových organizací v úterý 12. 6. 2018 na Moravském náměstí.

 

Světový den RS v Praze

11. 6. 2018

V rámci oslav letošního Světového dne RS uspořádala Unie ROSKA projížďku na parníku po Vltavě. A tento ten byl opravdu slavnostní a slunečný. Z Brna jsme vyjeli už ráno, zajeli jsme se podívat na Václavák a pak jsme s dalšími zasadili slunečnice v Kateřinské zahradě, a tím jsme se zapojili do akce Rozsviťme ČR.

 

Turnaj v boccii

16. 5. 2018

Přátelské a  sportovní setkání  členů čtyř Rosek

 

Rekondice Kadlcův mlýn 2018

16. 5. 2018

Setkání s ROSKOU  je pro mě zcela nová zkušenost, proto se chci podělit o svoje dojmy. První kontakt o organizaci sdružující pacienty s RS v Brně a okolí jsem získala ze zvědavosti na březnové akci MaRS v Brně (Maraton s roztroušenou sklerózou – cvičení na více místech v ČR), dále jsem začala navštěvovat jejich pravidelné pondělní cvičení a tam přišla nabídka od Majky zúčastnit se rekondičního pobytu Rosky Brno–město v Líšni.

 

Výletní plavba lodí

9. 5. 2018

Světový den RS

 

MaRS 2018

8. 3. 2018

MaRS počtvrté v Brně

Maratón s roztroušenou sklerózou je tradiční akce nadačního fondu Impuls, která již sedmým rokem naplní první březnový víkend posilovny a tělocvičny po celé České republice, aby si nejen lidé s tímto neurologickým onemocněním, ale také jejich rodinní příslušníci a přátelé připomněli, že pravidelný pohyb je pro udržení dobrého zdravotního stavu opravdu důležitý

 

Co je iBoccia

21. 2. 2018

Na 1. sportovních hrách – Roskiádě loni v Nymburku nás nadchla iBoccia, se kterou nás seznámili roskaři z Písku. Díky sponzorskému daru od Synthonu jsme zakoupili  dvě sady míčků i příslušenství a hned  jsme si  zahráli na rekondici ve Vískách. A fakt nás to začalo bavit.  Nyní jsme se domluvili na Kociánce, že se za nimi dle možností 1x měsíčně zajdeme podívat na jejich trénink a si trochu zahrát.  Jsme rádi za každou jejich radu.

 

Ples Králova Pole

21. 2. 2018

Nemusíme tančit celý večer, ale rádi se sejdeme při společné akci. Pobavíme se, zazpíváme si.

 

Znám své léky - internetová poradna

5. 6. 2014