Jdi na obsah Jdi na menu
 


Roskaři na plese

13. 2. 2017

Nemusíme tančit celý večer, ale rádi se sejdeme při společné akci. Pobavíme se, zazpíváme si. Celkem se nás sešlo 12. K tanci a poslechu hrála skupina JuniorBand, vystoupil zpěvák Petr Kolář. Obdivovali jsme krásné kostýmy při tanečním vystoupení tanečního studia Stabil Brno i představení akrobatického rokenrolu TJ Sokol Královo Pole. A v restauraci hrála cimbálová muzika DFS Jánošíček.  Každý si určitě vybral.

Zastupitelé MČ letos rozhodli, že výtěžek tomboly bude věnován  Rosce Brno-město, za což velice děkujeme. Moderátorka Petra Eliášová v průběhu večera seznamovala přítomné s činností Rosky a pak hlavně při rozhovoru s naší předsedkyní Kamilou Neplechovou se dozvěděli více o životě s RS.

img_20170211_185915.jpg   img_20170211_220447.jpg  

 

 

 

 

My jsme na oplátku pro hosty plesu připravili prezentaci o naší organizaci, propagační materiály, ale i drobné výrobky, které děláme v rámci ergoterapie. A hlavně výstavku obrazů i fotografií.  V našich řadách máme i členky, které malují, kreslí a fotografují.  A opravdu velký obdiv i uznání sklidily obrázky zejména Anežky Havlíčkové, perokresby Mirky Musilové, ale i Květy Štrbové. Krásné a zajímavé byly i fotografie Aničky Odehnalové, Anežky Havlíčkové, ale i momentky z našich akcí.

Výborným zpestřením byl fotokoutek. I my jsme použili různé klobouky, brýle a další doplňky na stylové fotografie. Vyfotografovala se s námi i místostarostka Marie Tulková, která je naší příznivkyní. I tam se hosté opravdu bavili. Tentokrát jsme u stolu vyhráli jen 1 cenu při tombole, ale to nám vůbec nevadilo. Děkujeme ZMČ Královo Pole za pozvání na ples, výtěžek z tomboly  a celoroční podporu celé naší organizaci.

ples-kp.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prožili jsme krásný večer a těšíme se na další společná setkání.  Po společenském a uměleckém zážitku se již těšíme na sportovní setkání při maratonu s roztroušenou sklerózou, které připravujeme 4. 3. 2017 v Lázeňském a relaxačním centru Rašínova, kam na oplátku zveme všechny členy,  rodinné příslušníky, ale i širokou veřejnost.