Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ples Králova Pole

21. 2. 2018

V sobotu  27. 1.2018  jsme se zúčastnili 24. reprezentačního plesu ZMČ Brno-Královo Pole v Semilasse. Ples zahájila starostka MČ Ing. Karin Karasová. Slavnostní předtančení i další vystoupení předvedli mladí tanečníci TK Niké. K tanci a poslechu hrálo Combo orchestru Gustava Broma pod vedením Miroslava Hanáka. Všichni přivítali hlavního hudebního hosta večera Martina Chodúra. Ten se nám po skončení svého vystoupení nejen podepsal na program, ale ochotně se s námi i vyfotografoval. Budeme mít zase něco do kroniky.

A v kavárně opět hrála cimbálová muzika DFS Jánošíček a zde se hlavně zpívalo.  Každý si určitě vybral.

p1750081.jpg

Výborným zpestřením byl fotokoutek.  I my jsme použili různé klobouky, brýle a další doplňky na stylové fotografie. Na společné fotce je všech 13 našich účastníků plesu i s místostarostkou MČ Marií Tulkovou.  I zde se hosté výborně bavili.

Tentokrát jsme u stolu vyhráli 3 ceny při tombole. Jistě to výherce potěšilo, ale zakoupením losů jsme chtěli především podpořit tuto akci.

Prožili jsme krásný večer a těšíme se na další společná setkání.  Po společenském a uměleckém zážitku se již těšíme na sportovní setkání při maratonu s roztroušenou sklerózou, který připravujeme na sobotu 3. 3. 2018 v Lázeňském a relaxačním centru Rašínova, kam na oplátku zveme všechny členy,  rodinné příslušníky, ale i širokou veřejnost. Bude zde cvičení, posilovna, bazén a další. Můžete se projet na rotopedu, zaveslovat si, odpočinout si při relaxaci nebo se odreagovat smíchocviky.

Letos se k nám připojují cvičitelky a členky Lokomoce. V nově otevřeném Dětském centru na Stadionu na Kounicové  se sejdeme již v pátek 2. 3. 2018 od 18 do 24 hod. Zde se určitě i my přijdeme podívat hlavně na taneční vystoupení a třeba se také zatočíme v kole.

A  během soboty tam budou pokračovat cvičení s dětmi, i pro děti a další a také přijdou za námi nám pomoci našlapat těch 48 km z Atén do Marathonu.