Jdi na obsah Jdi na menu
 


Papučový bál 2016

1. 3. 2016

ROSKA BRNO–město na Papučovém bále 2016

Díky pozvání SaBBáků jsme opět vyrazili na Papučový bál, který byl tradičně v prostorách TJ Tesla Brno–Lesná v sobotu 13. února 2016. K tanci a poslechu hrála hudební skupina DUO WEGA. Škoda, že zasáhla chřipková epidemie a také i v jiných částech Brna byly plesy a bály, tak nás letos bylo jen 5, ale známých z minulého ročníku tam bylo více než dost.

Při výborné hudbě jsme si nejen zatančili, ale i zazpívali. A co by to bylo za papučový bál bez papučí?  Do půlnoci jsme odtančili v botkách, ale potom jsme se  společně se SaBBáky přezuli do papučí – letos jsme měli krásné růžové pantofle, Milošek pochopitelně bleděmodré a navíc klobouk i fajfku..

img_8764.jpg img_8769.jpg  img_8768.jpg

Nejprve jsme se na pomalou hudbu došourali coby babičky s šátkem, dědkové v klobouku a v nejrůznějších  papučích, pantoflích a o holi. A potom jsme to na píseň „To máme mládež!“ roztančili skoro jako za mlada i v papučích.  A výhra v podobě řeznického talíře z domácí zabíjačky, to už byla prémie.  A bylo něco na snídani, když jsme se u Staňků ráno probudili.  A  těšíme se na další společné setkání – na Maratonu s RS v březnu v Bohunicích, kam jsme SaBBáky  ze Sdružení aktivních babiček  (i dědečků) na oplátku pozvali zase my.

img_8759.jpg img_8760.jpgimg_8761.jpg