Jdi na obsah Jdi na menu
 


Křest kalendáře 2015 a odborný seminář

19. 8. 2014

Dne 15. 10. 2014 se v sále Slévárny Vaňkovka uskuteční křest kalendáře Rosky Brno-město na rok 2015 spojený s odborným seminářem a cvičením na židlích. Cena kalendáře 100,- Kč + 50,- Kč poštovné. Informace najdete zde.

Dopis sponzorům:

Dobrý den,

 

obracíme se na Vás s žádostí o poskytnutí finančního příspěvku či materiálního daru pro neziskovou organizaci Roska Brno–město.

 

Roska Brno–město sdružuje osoby s onemocněním roztroušená skleróza (dále RS), s působností především v Brně a okolních obcích již od roku 1995. V současné době máme 120 členů.

 

Smyslem sdružení je pomáhat zlepšovat a co nejdéle udržet fyzickou i psychickou kondici svých členů pravidelným rehabilitačním cvičením, hipoterapií, ergoterapií, plaváním, trénováním paměti, právním a sociálním poradenstvím a psychologickými konzultacemi.  Během roku pořádáme i různé kulturní a rehabilitační ozdravné akce. Provozujeme MS centrum v Brně na ulici Srbská, které slouží jednak k naší činnosti a jednak jako administrativní zázemí, a nájem hradíme z prostředků organizace.

 

V roce 2015 oslavíme 20. výročí založení organizace. Dle finančních možností budeme připravovat benefiční koncert 27. 3. 2015 v Semilassu, dále výstavy, přednášky a další akce.

 

Jsme vděčni za jakékoliv dary, které lze využít v našem MS centru, v tělocvičně při cvičení, konání rekondičních pobytů či celoročních her a vzdělávacích programů.

 

Na příští rok připravujeme vydání kalendáře s výtvarnými díly našich členů a fotografiemi z činnosti. I jeho zakoupením nás můžete podpořit. Částku 100,- Kč + poštovné 50,- Kč můžete zaslat na náš účet č. 234027599/0300, vedený u ČSOB, divize Poštovní spořitelna, nebo zakoupit 15. 10. 2014 po křtu kalendáře a odborném semináři ve Vaňkovce nebo po domluvě v MS centru Srbská 53. Kalendáře můžete objednávat na adrese: vlastablatna@seznam.cz.

 

Své dárce můžeme zveřejnit na naší webové stránce a výročních zprávách. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poskytneme další informace.

 

Děkuji za Váš čas i odpověď.

 

S přáním hezkého dne a velkým díkem

 

RNDr. Kamila Neplechová

předsedkyně Rosky Brno – město