Jdi na obsah Jdi na menu
 


Staňte se naším členem

15. 6. 2018

Milí zájemci o členství v Rosce,

rádi bychom Vás přivítali v naší organizaci. Chceme z Rosky udělat moderní pacientskou organizaci, která bude hájit zájmy všech pacientů s RS a naplňovat jejich potřeby, jak je to běžné v jiných zemích. V posledních letech zanikly některé regionální Rosky, členů ubývalo, nepřicházeli nově diagnostikovaní mladí pacienti. To oslabilo sílu organizace při vyjednávání o úhradách léčby a jiných právech pacientů.

Každý může pojmout členství podle svého. Pokud nebudete chtít, nemusíte se hned stát aktivními účastníky dění v Rosce, už samotným členstvím organizaci posílíte. Aktivní členové budou velmi vítáni, mohou se zapojit do činností, které Rosky nabízejí. Ti ještě aktivnější mohou přinést nové nápady a zkušenosti a pomoci nám vybudovat moderní pacientskou organizaci. Iniciativě se meze nekladou. Můžete založit nový pobočný spolek podle svých představ.

Členskou přihlášku najdete ZDE.

Přihlášku můžete odeslat jako přílohu emailem ZDE. My ji přepošleme na regionální organizaci dle místa Vašeho bydliště. Regionální organizace Vás bude kontaktovat.

Co organizujeme pro naše členy, si můžete přečíst ZDE.