Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis z klubu v srpnu

21. 8. 2014

ZÁPIS Z KLUBOVÉHO SETKÁNÍ

 

Občanský klub Hybešova 65a, 13. srpna 2014                          

Přítomno: 33 členů, 1 host, slušná účast o prázdninách

 

Program

Pozdravy od kamarádů

Radka Keršnerová, Orálkovi, Vlasta Adamová, Maja Holíková, Alena Banovská, Anička Odehnalová, Ája Ludvíková  a další

 

Co se událo v poslední době  

Rekondice Blansko – Češkovice  a  Parkinsoniáda v Dubňanech

 

Dnešní program

Kamila Neplechová – provozní věci, žádosti o dotace a dary, poděkování těm, kteří předali oslovovací dopisy se žádostmi o dary – sponzoři a dárci jsou uvedeni na stránkách.

Majka Kašparová – blahopřejeme našim srpnovým jubilantům – Mirek Malina, Alča Banovská, Kamila Neplechová, Ivana Vývodová, Simona Sedláková …

Bohužel i smutné zprávy přicházejí – po posledním rozloučením s Míšou Škrhákovou, Ctiborem Dvořákem (předsedou Rosky Brno–venkov), se v sobotu 16. 8. 2014   rozloučíme i s Janem Kubiznou.

Půjčování pomůcek – zajišťuje Kašparová, Dočekalová, jsou ještě i volné pomůcky – využijte

Vlasta Blatná – poděkování za účast na Parkinsoniádě 2. 8. 2014 Dubňany u Hodonína – Neplechová, Kašparová, Vybíral, Musilová, Blatná, Staněk, Vaňková jako soutěžící – Jašková jako fanklub, Keršnerová – rozhodčí , Vojancová – řidič a asistent. Medaili sice získal za 3. místo ve stolním tenise pouze Zdeněk Vybíral – přesto výborná reprezentace naší organizace, příští rok snad ve větším počtu, ohromná organizace  této  akce a nadšení všech zúčastněných – zpráva na stránkách

 

Co připravujeme

 

Vydání kalendáře Rosky na rok 2015 – zajišťuje V Blatná, K. Neplechová, M. Kašparová.

 Ve středu 6. 8. 2014 výběr obrázků a fotografii – focení keramiky a malovaných obrázků, příprava do tisku, křest proběhne na semináři a zahájení prodeje – 15.10. 2014 ve Vaňkovce.

27. 3. 2015 benefiční koncert v Semilassu k 20.výročí Rosky Brno–město – zahájeny přípravné akce. Prosím všechny o pomoc, žádosti o sponzorské dary, nápady, nabídnutí pomoci s tiskem pozvánek, vstupenek, příprava panelů, výstava obrázků, fotografií.  Organizační výbor – Neplechová, Kašparová, Keršnerová, Holíková, Blatná.

Podzimní rekondice v Zubří – 15.9. – 21.9. – mimo jiné karneval na téma Vesmír, hvězdy, planety apod. Účastnický poplatek Kč 2200,– do konce srpna na účet. Připomínáme – všichni musí mít uhrazený členský příspěvek, lékařské potvrzení a přihlášku.

Cvičení na židlích – pro velký úspěch v rámci podzimního semináře – opět čtvrtky od 10 do 11 hod. – zahájení asi  18. 9. 2014

Další klubové setkání opět 2.středu v měsíci – tedy  10. září a 8. října 2014 na Hybešové

 

   

Zapsala Vlasta Blatná