Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis z klubu únor 2015

12. 2. 2015

ZÁPIS Z KLUBOVÉHO SETKÁNÍ

Klubová setkání Rosky Brno–město se konají v OK Hybešova 65a, každou 2. středu v měsíci.  Letošní druhé setkání bylo  11. února 2015

Pozdravy od kamarádů, přání jubilantům – nejprve jsme popřáli naší kamarádce Radce Ondráčkové k jejím blížícím se kulatým narozeninám. Přejeme vše nej.. a děkujeme za občerstvení. Po delší době se objevil i Standa s kytarou, tak jsme si i zazpívali. Dále pozdravují Jarka Všetulová, Vlasta Adamová, Ivan Novotný a další.

Co se událo v poslední době

Plavání Merhautova  – cvičíme v bazénu opět v úterý 15,30 – 16,30 hod. vedoucí plavání Katka  Pišanová – vždy v pondělí ji napište, kdo přijde.

Cvičení ve škole na Hybešové – cvičení v tělocvičně vždy v pondělí, cvičitelky  Dočekalová, Kašparová  a Velíšková.

Angličtina na Srbské –  v pondělí od 10 hod. na Srbské opět pokračují

Dnešní program

Kamila  Neplechová – přihlásili   jsme se ke společnému cvičení – MaRS (Maratón s RS – běží již 4. ročník 7. 3. 2015, předběžně mezi 10 a 14 hod. na rehabilitační klinice FN Brno Bohunice. Přihlásilo se zatím 11 členů, bližší informace všichni dostanou během týdne, ještě se můžete přihlásit i další a také i rodinní příslušníci. Přístrojů na cvičení je tam dost.

Přednáška PhDr. Leoš. Spáčil – novinky v roce 2015, výměny průkazek   ZTP  atd.

Nové členské  průkazky  – možnost zaplacení příspěvku na rok 2015, popř. doplatit, připomínáme povinnost vyplnění Přihlášky na rok 2015, nechejte si včas potvrdit u neurologa

Přihlášky na letošní 1.rekondiciVyhlídka Češkovice 13.6. –19. 6. 2015, vedoucí Marie Kašparová, zálohu Kč 2200,–  můžete zaplatit na klubu nebo poslat na náš účet, program zhruba jako loni. Přihlaste se včas.

Prodej vstupenek na benefiční koncert –  zahájen na klubu, dále  jsou vstupenky v Obchůdku Kudrna v podchodu hlavního nádraží a také v předprodeji v Semilasse. Vstupné Kč 150,–. Prosíme všechny členy o zapojení se do prodeje – nabídnout kamarádům, rodině, známým. Potřebujeme prodat všech 400 vstupenek. Členové si převzali plakáty a pozvánky – dát na veřejná neplacená místa, k lékařům, do škol atd. Děkujeme všem, kteří se zapojí a pomohou.

Vlasta Blatná – v organizaci akce KHC – Překonej sám sebe jsou změny, program pro nás se nemění, 18.7.2015 LSSS v Bosonohách, někde bude něco zjednodušeno, mění se to na LSSS – letní  sportovně společenská setkání. Začne to v květnu. O všech akcích budete informováni a můžeme se  společně zúčastnit.

Parkinsoniáda – je sice až v srpnu, musíme nahlásit počet lidí na ubytování. Letos bychom tam rádi byli celé 3 dny – od pátku do neděle (soutěže jsou v sobotu), je tam připraven bohatý kulturní program.  A také můžeme začít občas někde trénovat, bowling, hod na koš, kop na branku, šipky atd.  Přihlášky Vlasta Blatná. Napište, zda pojedete na všechny 3 dny, nebo jen na soutěžní den – sobota – třeba i jako diváci.

DMS – na výkonné radě v Praze se zjistilo, že asi 3 roky je aktivní možnost zasílání jednoduché sms zprávy na tel číslo 87 777  text   DMS ROSKA. Z vašich Kč 30,– dostane Unie Kč 28,50. Prosíme všechny vyzkoušejte a předejte tuto informaci dál, přes Fórum dárců to využívá asi 250 organizací  zde se o tom zapomínalo mluvit, což je velká škoda toho nevyužít.  Děkujeme všem, kteří již poslali. Pokud to půjde, prosím posílejte 1x za měsíc opakovaně.

Časopis ROSKA – výkonná rada v Praze pracuje na přípravě, bude zatím vydáván elektronicky, na žádost můžeme nechat několik časopisů vytisknout za mírný poplatek.

Zdeněk Vybíral – možnost inzerce zdarma na Google Ads, možnost vydání e–knihy

Co připravujeme

14. 2. 2015 – asi 10 členů se společně zúčastní papučového bálu na Lesné.

Návštěva divadelního představení – někteří si vybrali 18. února 2015.  Miloš Staněk zakoupil  vstupenky, kdo má zájem může si vybrat dle nabídky od Mileny Sedláčkové zase další měsíc.

27. 3. 2015 benefiční koncert v Semilassu – 20. výročí Rosky Brno–město – zahájeny přípravné práce. Schůzka výboru a dalších, co chtějí pomoci, bude v březnu na Srbské. Občerstvení svépomocí – nahlaste, co můžete donést, nebo s čím pomoci Vlastě – průběžně, nejpozději na příštím klubu– suroviny popř. zaplatíme. Děkujeme všem, co pomohou s organizací, s přípravou výstavky., atd.

Nyní hlavní úkol – prodej vstupenek, rozeslat plakát s programem o koncertu – prosíme, aby se zapojili všichni. Sál je pro 400 lidí, tak když každý člen přivede 3–4 kamarády, rodinné příslušníky, tak to zaplníme.

A pak tradičně 2. středu v měsíci – 11. března 2015.

 

Další informace na stránkách naší organizace – využívejte.

 

Zapsala: Vlasta Blatná                             

 

Příloha  – plakát s programem  koncertu

plakát final.pdf