Jdi na obsah Jdi na menu
 


klubové setkání březen 2014

14. 3. 2014

 

ZÁPIS Z KLUBOVÉHO  SETKÁNÍ
Občanský klub Hybešova 65a, 12. března  2014
Přítomno: 43 členů, pěkná účast díky počasí a programu – přednáška
Program
 
Pozdravy od kamarádů, přání jubilantům
Pozdrav posílají Diana Britková, Petr Slaný, Radka Keršnerová, Jarka Všetulová, a další …
Majka Kašparová – během února poslala přání Luďkovi Orálkovi.
Dnes jsme popřáli i zazpívali k 60. narozeninám Luďkovi Orálkovi, který si pro nás připravil se svojí manželkou Miluškou bohaté  pohoštění – děkujeme a přejeme vše nej….
 
Co se událo v poslední době
Angličtina vždy v pondělí pokračuje na Srbské dopoledne
Plavání na Merhautové – opět v úterý 15.30–16.30 hod. – zájemci hlaste se vedoucí plavání  Katce Pišanové – během pondělí, musí být minimálně 2 osoby,  poplatek Kč 20, –
Cvičení na Hybešce – pokračuje v pondělí – zájemci hlaste se  u cvičitelek Jany a Majky
 
Další program
Hlavním bodem programu byla opět velmi poučná a obsáhla přednáška PhDr. Leoše Spáčila – novinky v sociální oblasti, poté ochotně probíral s některými jejich soukromé problémy.
 
Vlasta Blatná – sbírejme víčka pro čtyřletou Veroniku – dnes členové donesli 1,5 kg – všem děkujeme, další možno donést na Srbskou – při angličtině, na rukodělkách nebo v dubnu a v květnu na klub – odevzdáme ve sběrném místě.
Kamila Neplechová – pexesový turnaj v Jihlavě – zájemci přihlaste se tento týden
 – výrobce inkontinenčního a deodoračního prádla hledá asi 5 zájemců o vyzkoušení vzorků – přihlaste se Kamile
 
Co připravujeme
Příprava letní rekondice – vedoucí Majka Kašparová  – bere již přihlášky, včas si vyřiďte lékařské potvrzení, 29. 6. – 5. 7. 2014 Vyhlídka Blansko, poplatek Kč 2200, začněte platit až v dubnu – přímo na účet nebo v hotovosti na klubu – duben, květen.
Rukodělky – pod vedením Míši Škrhákové jsme začali již 5. 3., pokračujeme od 19. 3. 2014   od 14 hod. na Srbské – zaměříme se na jarní a velikonoční věci, ještě další zájemci se mohou zúčastnit, výchovný poplatek na každé lekci a na nákup materiálu Kč 20,–.
Cvičení na židlích – loni oblíbené cvičení, – budeme pokračovat i letos vždy ve čtvrtek od 10 do 11 hod. v klubu na Hybešové – cvičí paní Jiřinka Pelikánová, začínáme 20. 3. 2014 – zatím je domluveno 6 lekcí – do konce dubna, poplatek Kč 10,– za lekci – na nájem, příchod 9.45 hod.
     
Děkujeme těm, kteří již přinesli lékařské potvrzení, je součástí Přihlášky na všechny akce, přečtěte pozorně celé a zaškrtněte o co máte zájem, popř. tam napište i vaše nápady a podněty.
 
Dále děkujeme těm co mají již zaplaceny členské příspěvky – 200 Kč / rok. Letos musíme členy pochválit – zaplaceno má již   60 členů. Evidenci vzorně vede Anička Odehnalová.
Kronika – měli jsme možnost si prohlédnout naši kroniku, kterou dělá Martinka Šponerová.
Články o nás – Majka Kašparová připravuje výběr článků z časopisů ROSKA – na 20. výročí
Sponzoři a dotace – máte–li vhodné tipy, kam žádosti poslat – sdělte, nejlepší je osobní doporučení – žádosti o dotace i projekty pak zpracuje Kamila Neplechová, má zkušenosti.
 
Příští setkání bude opět 2. středu, tj. 9. dubna 2014 od 15 hod.  
 
 
Zapsala Vlasta Blatná                                         Kamila Neplechová, předsedkyně