Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pozvánka na klub - únor

29. 1. 2015

POZVÁNKA NA KLUBOVÉ SETKÁNÍ

Klubová setkání Rosky Brno–město se budou konat v OK Hybešova 65a, každou 2. středu v měsíci. Zveme všechny na letošní druhé setkání

                            11. února 2015 15,00 –18,00 hod. do klubu na Hybešovu.

 

Pozdravy od kamarádů, přání jubilantům

Co se událo v poslední době

Plavání Merhautova  – cvičíme v bazénu opět v úterý 15,30 – 16,30 hod. vedoucí plavání Katka  Pišanová. – vždy v pondělí ji napište, kdo přijde.

Cvičení ve škole na Hybešové – cvičení v tělocvičně  vždy v pondělí, cvičitelky  Dočekalová, Kašparová  a Velíšková.

Angličtina na Srbské –  v pondělí od 10 hod. na Srbské  dle domluvy s lektorkou. Na konci roku odjíždí zpět do USA, využijte, dokud je zde.

 

Dnešní program

Kamila  Neplechová – přihlásili   jsme se ke společnému cvičení – MaRS (Maratón s RS – běží již 4. ročník 7. 3. 2015, předběžně ve 12 hod. na rehabilitační klinici FN Brno Bohunice. Prosíme, přihlaste se, ať je nás aspoň 10.

Přednáška PhDr. Leoš. Spáčil – novinky v roce 2015, výměny průkazek   ZTP  atd.                           

Nové členské  průkazky  – možnost zaplacení příspěvku na rok 2015, popř. doplatit,

připomínáme povinnost vyplnění Přihlášky na rok 2015, nechejte si včas potvrdit u neurologa             

Ergoterapie – můžete pomoci dětem z MŠ a ZŠ namalovat a vybarvit brněnského dráčka – pozornost pro účastníky benefičního koncertu

Přihlášky na letošní 1.rekondici – Vyhlídka Češkovice 13.6. -19.6.2015, vedoucí Marie Kašparová, zálohu Kč 2200,-  můžete zaplatit na klubu nebo poslat na náš účet, program zhruba jako loni

Prodej vstupenek na benefiční koncert -  zahájen 11.2.2015 na klubu, dále již jsou vstupenky v Obchůdku Kudrna v podchodu hlavního nádraží, předání pozvánek. Příští týden budou vstupenky i v předprodeji Semilassa. Vstupné Kč 150,-.

Vlasta Blatná – v organizaci akce KHC – Překonej sám sebe jsou změny, program pro nás se nemění, 18.7.2015 LSSS v Bosonohách, někde bude něco zjednodušeno, mění se to na LSSS – letní   sportovně společenská setkání, informace dostanete, naplánujete si a vyberte, kam společně vždy několik našich členů zajede.

Parkinsoniáda – je sice až v srpnu, musíme nahlásit počet lidí na ubytování. Letos bychom tam rádi byli celé 3 dny – od pátku do neděle (soutěže jsou v sobotu), je tam připraven bohatý kulturní program.  A také můžeme začít občas někde trénovat, bowling, hod na koš, kop na branku, šipky atd. Sportovní přípravu zahájil Zdeněk Vybíral, který se zúčastnil turnaje ve stolním tenise v Řícmanicích.  Z 10 účastníků obsadil krásné 3.místo. Přihlášky Vlasta Blatná.

DMS – na výkonné radě v Praze se zjistilo, že asi 3 roky je aktivní možnost zasílání

jednoduché sms zprávy na tel číslo 87 777  text   DMS ROSKA. Z vašich Kč 30,- dostane Unie Kč 28,50. Prosíme všechny vyzkoušejte a předejte tuto informaci dál, přes Fórum dárců to využívá asi 250 organizací  zde se o tom zapomínalo mluvit, což je velká škoda toho nevyužít.

Co připravujeme

Návštěva divadelního představení – někteří si vybrali 18.února 2015.  Miloš Staněk půjde v pondělí 2.2. 2015 pro vstupenky, kdo má zájem přidejte se a zavolejte mu do neděle, nebo si vyberte  sami dle nabídky od Mileny Sedláčkové

27. 3. 2015 benefiční koncert v Semilassu – 20. výročí Rosky Brno–město – zahájeny přípravné práce. Schůzka výboru a dalších, co chtějí pomoci, bude v únoru na Srbské. Zahájen předprodej vstupenek. Plakáty budou koncem února 2015. Občerstvení svépomocí – nahlaste, co můžete donést, nebo s čím pomoci.

Začínejte přemýšlet, koho pozvete. Sál je pro 400 lidí, tak když každý člen přivede 3–4 kamarády, rodinné příslušníky, tak to zaplníme.

 

A pak tradičně 2. středu v měsíci – 11. března 2015.

 

Další informace na stránkách naší organizace – využívejte. Stačí kliknout na www….pod adresou Vlasty nebo Kamily, když od nás dostanete e–mail.

Na setkání se těší 

    

                                                                         Kamila  Neplechová

                                                                  předsedkyně Rosky Brno–město

 

Pacienty s roztroušenou sklerózou můžete podpořit zasláním DMS zprávy ve tvaru DMS ROSKA na telefonní číslo 87 777