Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pozvánka na klub - březen

25. 2. 2015

POZVÁNKA NA KLUBOVÉ SETKÁNÍ

Klubová setkání Rosky Brno–město se budou konat v OK Hybešova 65a, každou 2. středu v měsíci. Zveme všechny na letošní třetí setkání.

                       

11. března 2015   15,00 –18,00 hod. do klubu na Hybešovu.

Pozdravy od kamarádů, přání jubilantům

Zazpíváme Anežce Růžičkové k 70. narozeninám.

Co se událo v poslední době

Plavání Merhautova  – cvičíme v bazénu opět v úterý 15,30 – 16,30 hod. vedoucí plavání Katka  Pišanová. – vždy v pondělí ji napište, kdo přijde.

Cvičení ve škole na Hybešové – cvičení v tělocvičně  vždy v pondělí, cvičitelky  Dočekalová, Kašparová  a Velíšková.

Angličtina na Srbské –  v pondělí od 10 hod. na Srbské  dle domluvy s lektorkou. Na konci roku odjíždí zpět do USA, využijte, dokud je zde.

Dnešní program

Kamila  Neplechová

  • přihlásili   jsme se ke společnému cvičení – MaRS (Maratón s RS – běží již 4. ročník 7. 3. 2015, předběžně od 10 do 14 hod. na rehabilitační klinice FN Brno Bohunice. Zhodnocení akce.
  • zpráva z konference o léčebném konopí

Nové členské  průkazky  – možnost zaplacení příspěvku na rok 2015, popř. doplatit, připomínáme povinnost vyplnění Přihlášky na rok 2015, nechejte si včas potvrdit u neurologa

Přihlášky na letošní 1. rekondici – Vyhlídka Češkovice 13.6. –19.6.2015, vedoucí Marie Kašparová, zálohu Kč 2200,–  můžete zaplatit na klubu nebo poslat na náš účet, program zhruba jako loni

Prodej vstupenek na benefiční koncert – na klubu, dále  jsou vstupenky v Obchůdku Kudrna v podchodu hlavního nádraží,  i v předprodeji Semilassa a v kanceláři na Srbské. Vstupné Kč 150,–. Věříme, že si  všichni vstupenky zakoupí pro sebe i své známé. Vstupenky jsou slosovatelné.

Vlasta Blatná – v organizaci akce KHC – Překonej sám sebe jsou změny, program pro nás se nemění, 18.7.2015 LSSS v Bosonohách, někde bude něco zjednodušeno, mění se to na LSSS – letní   sportovně společenská setkání, informace dostanete, naplánujete si a vyberte, kam společně vždy několik  našich členů zajede.

Pište Příběhy – sledujte stránky Překonej sám sebe.

Parkinsoniáda – je sice až v srpnu, musíme nahlásit počet lidí na ubytování. Letos bychom tam rádi byli celé 3 dny – od pátku do neděle (soutěže jsou v sobotu), je tam připraven bohatý kulturní program.  A také můžeme začít občas někde trénovat, bowling, hod na koš, kop na branku, šipky atd.  Přihlášky Vlasta Blatná.

DMS – na výkonné radě v Praze se zjistilo, že asi 3 roky je aktivní možnost zasílání jednoduché sms zprávy na tel číslo 87 777  text   DMS ROSKA. Z vašich Kč 30,– dostane Unie Kč 28,50. Prosíme všechny vyzkoušejte a předejte tuto informaci dál, přes Fórum dárců to využívá asi 250 organizací,  zde se o tom zapomínalo mluvit, což je velká škoda toho nevyužít. Za polovinu ledna došlo 23 DMS, za další měsíce bude jistě ještě lepší. Velký dík všem.

Co připravujeme

Návštěva divadelního představení – někteří si vybrali 19. března 2015 nebo si vyberte  sami dle nabídky od Mileny Sedláčkové

27. 3. 2015 benefiční koncert v Semilassu – 20. výročí Rosky Brnoměsto – zahájeny přípravné práce. Schůzka výboru a dalších, co chtějí pomoci, bude v březnu na Srbské. Zahájen předprodej vstupenek.  Občerstvení svépomocí – nahlaste, co můžete donést, nebo s čím pomoci. Sál je pro 400 lidí, tak když každý člen přivede 3–4 kamarády, rodinné příslušníky, tak to zaplníme. Přijďte nás podpořit a setkat se s kamarády!

A pak tradičně 2. středu v měsíci – 8.dubna 2015.

Další informace na stránkách naší organizace – využívejte. Stačí kliknout na www….pod adresou Vlasty nebo Kamily, když od nás dostanete e–mail.

Na setkání se těší 

   

                                                                 Kamila  Neplechová

                                                       předsedkyně Rosky Brno–město

Pacienty s roztroušenou sklerózou můžete podpořit zasláním DMS zprávy ve tvaru DMS ROSKA na telefonní číslo 87 777