Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis z klubu v prosinci

17. 12. 2014

ZÁPIS  Z  KLUBOVÉHO SETKÁNÍ

 

Rosky Brno–město v Občanském klubu Hybešova 65a 10.prosince 2014

Přítomno: 37 členů, 1 host

Pozdravy od kamarádů, přání jubilantům – Během prosince rozešle Majka  novoroční přání našim významným dárcům a sponzorům. Přáníčka  dodala Mirka Musilová – děkujeme.

Co se událo v poslední době

Plavání Merhautova  – letos ukončeno 2. 12. 2014, zahájení v roce 2015 upřesníme, vedoucí plavání Katka Pišanová.

Cvičení ve škole na Hybešové –  poslední cvičení v tělocvičně v pondělí 8. 12. 2014, cvičitelky Kašparová a Dočekalová

Cvičení na židlích – letos ukončeno ve čtvrtek 4. 12. 2014, účastníkům  i cvičitelce děkujeme za pěknou účast

Angličtina na Srbské –  v pondělí na Srbské  dle domluvy s lektorkou, letos ukončeno 8. 12., pokračujeme 5. 1. 2015

Dnešní program

Nejprve jsme  popřáli našim jubilantům  Pavlovi Součkovi a Vlastě Adamové, kteří si pro nás připravili bohaté občerstvení. Tak vše nej…  a děkujeme.

Martina Šponerová – přinesla  ukázat aktualizovanou a dopracovanou naši  kroniku. Velmi pěkně zpracované. Děkujeme.

 

Kamila Neplechová –  stručné zhodnocení všech akcí, které se nám letos podařily, Situace v Unii, prosba o dar na zajištění auditu, na jehož výsledku závisí  další práce nové VR a tím i  činnost Unie a na úhrady nejnutnějších výdajů, než se podaří sehnat další peníze. Někteří již poslali peníze na účet  – došlo 3000,– Kč, v hotovosti vybráno 12000,– Kč. Celkem tedy členové Rosky Brno–město přispějí na náročnou práci Unie, která pro nás zajišťuje dotace a jiné věci, celkem částkou Kč 15000,–.  Do těchto darů se zapojilo 24 lidí. Děkujeme. Odesláno zatím 15 žádostí na OÚ o finanční příspěvky na činnost, další bude opět zpracovávat.

 

Vlasta Blatná – rozdala Přihlášky na akce v roce 2015 – zdůraznila nutnost včasného vyplnění a potvrzení od neurologa. Od roku 2015 budou nové průkazky – budou předány při placení členského příspěvku, který zůstává na částce Kč 200,–

Další finanční příspěvky, dary je možno také dávat na naši činnost, a to buď v hotovosti na klubovém setkání nebo na náš účet. Děkujeme všem, kteří se letos zapojili do shánění sponzorů a dárců.

Děkujeme Mileně Sedláčkové za Svazové zápisky – v posledním čísle informace a fotky ze semináře a křtu kalendáře. Dále za nabídky divadelních představení i dalších  zejména kulturních vystoupení. Naši členové rádi využívají.                         

 

Prodej kalendářů – děkujeme všem, kteří si je zakoupili pro sebe i své známé a pomohli s prodejem. Ještě zbývá pár kousků. Část jsme využili jako poděkování dárcům a sponzorům.

 

 

Co připravujeme

 

13.prosince 2014 –  přátelská návštěva u Freda a Romany v Komíně

 

17.prosince 2014 – Semilasso – návštěva vánočního koncertu  hudební  skupiny Asonance, která bude v příštím roce hrát i na našem benefičním koncertě. Pojďme se společně pobavit v předvánočním čase.

 

27. 3. 2015 benefiční koncert v Semilasse k 20. výročí Rosky Brno–město – zahájeny přípravné práce. Schůzka výboru a dalších, co chtějí pomoci  bude v lednu. Termín bude upřesněn. Kamila odeslala žádost na Nadaci Divoké husy, dala 7 žádostí o záštitu a finanční příspěvek.

Prosíme všechny, kdo může něco donést – občerstvení, koláče, cukroví atd. Hlaste Vlastě během ledna 2015. Vstupné bude Kč 150,–, prosíme, abyste již nyní přemýšleli  koho vezmete sebou  a  komu nabídnete vstupenky. Věříme, že sál bude plně obsazen.

Všem jménem výboru přeji hlavně hodně zdraví, pohody, příjemné prožití vánočních svátků a šťastné vykročení do nového roku 2015 – do roku našich oslav 20. výročí založení.

A pak tradičně 2. středu v měsíci – začínáme 14. ledna 2015

Další informace na stránkách naší organizace – využívejte. Stačí kliknout na www….pod adresou Vlasty nebo Kamily. 

   

Vlasta Blatná