Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis z klubu - červenec 2015

27. 7. 2015

                 ZÁPIS Z KLUBOVÉHO  SETKÁNÍ

které se  konalo v OK Hybešova 65a, 8. července 2015   

Pozdravy od kamarádů, přání jubilantům

26. června 2015 byli oddáni Miloš a Hanka Staňkovi na zámečku v Líšni. Na obřad se přišlo podívat několik kamarádů. Blahopřejeme a na společné cestě přejeme vše nejlepší. I na dnešní setkání si pro nás připravili malé pohoštění.

Pozdravují nás mimo jiné Ronzovi, Bourkovi, Adamová, Novotní a další

Co se událo v poslední době

Rekondice Blansko, Češkovice  13. – 19.6.2015  – bohatý program i krásné počasí

Přednáška Synthon Blansko  17.6.2015

Dnešní program

Kamila  Neplechová

Informace ze schůzky výboru, která se konala před klubovým setkáním – výbor nadále bude pracovat beze změn – v čele s Kamilou Neplechovou, která má plnou podporu, dále informace z  výkonné rady – dotace by měly být během srpna, Abilympiáda   Slovensko – ze zdravotních důvodů se nezúčastnil

Jana Dočekalová – školení cvičitelů v Poděbradech s Petrou Říhovou, velmi zajímavé a přínosné, bude ještě pokračovat

Nové členské  průkazky  – možnost zaplacení příspěvku na rok 2015, popř. doplatit,

připomínáme povinnost vyplnění Přihlášky na rok 2015, nechejte potvrdit u neurologa – i ti, co chodí cvičit, plavat, nutné na všech rekondicích  

Přihlášky na letošní 2. rekondici – Zubří 7.9. – 13.9.2015, vedoucí Kamila Neplechová, zálohu Kč 2200,–  můžete zaplatit na klubu nebo poslat na náš účet, program zhruba jako loni, snad i houby budou, dostanete propozice.

Organizace akce KHC – Překonej sám sebe –18.7.2015  v Bosonohách – letní   sportovně společenské setkání, informace na našich i jejich stránkách

10,00 – 11.30 hod setkání na Malinovského náměstí, anketa, informace o RS

12,00 –  13.00  hod. Srbská, odtud pojedou Jawy do Bosonoh, přidejte se např. na své motorce nebo v autě, zde by mohlo být asi 10 členů – domluvíme se

Od 14,00 hod – kytary a grilování, také trochu sportování  u Dočekalů v Bosonohách

Zajímaví hosté, setkání členů Rosky Brno–město, venkov, Jihlava s organizátory akce

Zájezd do Vyškova a ZOO Lešná – nabídka Rosky Jihlava na společný zájezd v neděli 19.7.2015   Přihlášky do 10.7.2015 Vlastě Blatné.  Místo nástupu Slatina – benzínová pumpa u letiště. Autobus Kč 200,– ,  vstupy si platí každý sám.

Příběhy Ze srdce pro Tebe – sledujte www.Překonej sám sebe, 8 našich členů se zapojilo, na koncertě v Praze byli vyhlášeni semifinalisté – mezi posledních 14 se dostala Květa Štrbová s číslem RS 07 a Majka Kašparová RS 12. Věříme, že naše členky zasláním  několika sms  na č. 900 20 06 od vás i vašich známých, rod.příslušníků  podpoříme. Posíláte zprávu RS 07 nebo RS 12. Cena 1 sms je pouze Kč 6,–. Majka Kašparová bojuje o 3.–4.místo.  Děkujeme. Hlasuje se až do 18.9.2015 – lze i opakovaně.

Parkinsoniáda – je 31.7. – 2.8.2015. Letos tam budeme  celé 3 dny – od pátku do neděle (soutěže jsou v sobotu), je tam připraven bohatý kulturní program. Vedoucí  Vlasta Blatná. Přihlášeni – Neplechová, Adamová, Blatná, Lhotská, Kašparová, Musilová, Staněk, Slaný, Vybíral, Staňková, Válková, náhradník – Juránková. Bude to společná akce i se členy Rosky Jihlava a Kyjov.

Bližší informace budou ještě odeslány.  Účastnický poplatek Kč 500,– se bude vybírat v hotovosti.  Z toho je zajištěn nocleh na 2 noci, oběd a večeře  jen v sobotu.

Dále si sebou vezměte Kč 200,– na koncert Ulrychových a další občerstvení si zajišťuje také každý sám.  Náhradníci se ještě mohou přihlásit.

Co připravujeme

Návštěva divadelního představení – vyberte si sami dle nabídky od Mileny Sedláčkové na září 2015

Časopis Roska –  vychází zatím v elektronické podobě, připravuje se číslo 2, které by mělo vyjít během července. Několik kusů bude k dispozici na Srbské či na klubu i v papírové podobě – věnuje paní Loulová ze Synthonu.

Plavání na Kraví Hoře – zakoupili jsme pro naše členy plavenky, přihlaste se Vlastě Blatné nebo Majce Kašparové.  Ještě asi 3 plavenky jsou k dispozici.

Jarmila Prosecká – Pohádky pro má vnoučata – krásné pohádky typ Němcová, domluvila Radka Keršnerová. Knížka je za Kč 150,– z toho Rosce zůstane Kč 40,–. Další knihy jsou na Srbské.  Vhodný dárek k narozeninám nebo na Vánoce.

A pak  v srpnu mimořádně  3. středu v měsíci  19.8.2015 od 15 hod. opět na Hybešové.  Od 13 hod. pravděpodobně informační stánek o RS a Rosce Brno – bude upřesněno.

Další informace na stránkách naší organizace – využívejte.

  

                                                                        Kamila Neplechová

                                                              předsedkyně Rosky Brno–město